piątek, 15 sierpnia 2014

Gra Geralda (Albatros)

Rok wydania: 2008
Rok wydania pierwszego w Polsce: 1994
Rok wydania oryginalnego: 1992
Tytuł oryginalny: Gerald Games
Numer wydania w Polsce: IV
Wydawnictwo: Albatros
Oprawa: miękka
Okładka: Andrzej Kuryłowicz / Caras Ionut
Ilość stron: 352
Cena okładkowa: ?
Dedykacja:

Książkę tę dedykuję, z wyrazami miłości i podziwu, sześciu dobrym kobietom: Margaret Spruce Morehouse, Catherine Spruse Graves, Stephanie Spruce Leonard, Anne Spruce Labree, Tabithie Spruce King, Marcelli SpruceJest to kieszonkowe wydanie Gry Geralda, które ukazało się w Polsce pierwszy raz w 1994 roku nkładem wydawnictwa Prima ! Obecnie bardzo rzadko wydawane u wznawiane. Książka ta jest ukorowaniem serii pocketów i stanowi ostatni tom całej serii, którą posiadam w kolekcji.

Z okładki
Mistrzowsko napisany horror psychologiczny, ukazujący kobietę w sytuacji ekstremalnej. Chcąc ratować życie, musi pokonać strach i wznieść się na szczyty swojej odwagi.
To, co wydarzyło się 30 lat wcześniej nad jeziorem Dark Score, podczas całkowitego zaćmienia Słońca, rzuca posępny cień na życie Jessie, przykutej kajdankami do łóżka w domku letniskowym, z trupem męża po przeciwnej stronie sypialni. Perwersyjna gra erotyczna Geralda zmienia sie w dwudziestoośmiogodzinny horror, a półnaga Jessie zostaje sama z tym, co czai się w mroku - w mroku lasu za oknem, mroku zaćmienia, mroku jej samej. Zobaczy tam coś, od czego mało nie postrada zmysłów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz